ייעוץ זוגי

״שריי מתמחה במשברים בזוגיות ובמתן כלים לזוגות המעוניינים לשפר את היחסים.. חשוב לזכור כי זוגיות טובה היא לא זוגיות שאין בה בעיות…אלא זו שיש לה את הכלים לפתור אותם…( זיוית אברמסון) משברים בזוגיות הם דבר טבעי בחיי כל זוג.

החל מבעיות הנובעות מחוסר תיאום זוגי בנוגע לחינוך וגידול הילדים, משברים בעקבות ניהול כלכלי כושל, " חוסר התאמה", בגידות, פרידות- גישור לפרידה מכובדת ללא מאבקים משפטיים, או מאידך שיקום הזוגיות לאחר בגידה. וכן!!!!! ניתן להגיע לזוגיות טובה לאחר בגידה.

שריי ערכה מחקר במשך שנים רבות שהנושא שלו היה :" הקשר בין הדיפרנציאציה של העצמי לבין תשוקה בנישואין לאורך זמן". או במילים פשוטות- הקשר בין היכולת להיות אדם אותנטי, אינדיבידואלי המגשים את עצמו, מודע לעצמו וחי בכבוד עם בן/בת הזוג מבלי להיות נשלט או שולט, לבין תשוקה ושביעות רצון בנישואין לאורך זמן.

במהלך המחקר פיתחה ד"ר שריי מודל DR.G לאבחון וטיפול באובדן התשוקה: היכן נפגעה התשוקה, מדוע וכיצד ניתן להחזירה לחיינו כפרט וכזוג. ומדוע התשוקה היא הדבר העיקרי המפגיש בין בני זוג והיא כמעט הדבר הראשון שנעלם לאחר הנישואין?

 

שריי מתמחה בשיקום יחסי הזוג לאחר בגידה.. וכן!!!!הבשורה היא כי ניתן לתקן את נזקיה העצומים של הבגידה בזוגיות ול"עשות פרק ב' בפרק א'… " למרות הבגידה, והפרידה. אומנם, אותם בני זוג אך הזוגיות שונה ועדכנית בהתאם לצרכים החדשים של בני הזוג.  ובפרק ב' לחיות יחד ממקום אחר, בריא יותר לכל אחד מבני הזוג.

פעמים רבות בגידה היא פתרון גרוע לבעיה שלא טופלה במשך תקופה ארוכה בזוגיות.